Karma uživatelů a příspěvků

Z Krajta Wikipedie

Přejít na: navigace, hledání
ikonky pro ohodnocení příspěvku
Vpravo u každého příspěvku jsou dvě nové ikonky, kterými můžete ohodnotit to, zda-li je daný příspěvek v rámci tématu kvalitní, užitečný, dobrý (zelená ikonka) či zda-li je příspěvek neužitečný, nesmyslný, zbytečný (červená ikonka). Pokud tedy bude něčí příspěvek pro vás užitečný - například nějaké zadání zkoušky, nepište mu do tématu "díky" a podobné spamy, ale zkrátka jen klikněte na ikonku, dáte tím příspěvku i uživateli jistou karmu, podle které bude v budoucnu možné řadit například výsledky hledání nebo zobrazit v tématu jen příspěvky s větší karmou než x apod.


zobrazení hodnocení příspěvku
U příspěvku u kterého již někdo hlasoval se vypíše jeho hodnocení. Jedná se pouze o součet kladných (1) a záporných (-1) bodů. Toto hodnocení příspěvků je anonymní.


zobrazení karmy v profilu uživatele
V uživatelských profilech je zobrazení kladných i záporných hodnocení. U avatara jsou v závorce dve čísílka - první je počet příspěvků a druhé je karma uživatele (do které se nepočítá karma z témata Ftip) pokud je karma záporná, je závorka červená a pokud kladná, tak modrá.

karma u avatarů

Osobní nástroje